CAPSICOLLE CAPSICOLLE Tejpovacia páska hrejivá

Neohodnotené
 

Hřejivá kineziologická páska kapsaicinem pomáha urychlovať regeneráciu svalov, šlach a kĺbov. Súčasťou balenia sú ubrousky pre čistenie kože pred aplikáciami.

5 cm x 5 m 1ks

Dostupnosť 3-5 dní
€12,90
   
Značka caspicolle
Kategória Regenerácia
 

Capsicolle tejpovací páska hrejivá podporuje krvný obeh, zrýchľuje metabolizmus a vďaka obsahu kapsaicinu prehrieva pokožku v mieste aplikácie. Tím urychluje a zkvalitňuje regeneráciu svalov, šliach a kĺbov. Má blahodarný vplyv na hojení, ktorý pomocou kapsaicinu zrýchľuje. Použitie kineziologického tejpu Capsicolle zlepšuje tok krve a lymfatických tekutín, čím znižuje otoky a krvné výrony.

Hlavné vlastnosti:

  • zrýchľuje cirkuláciu krve v mieste aplikácie
  • efektívne sa zahrieva a pomáha s regeneráciou
  • dovoluje pohyb v plnom rozsahu
  • zlepšuje zásobovanie daného miesta živinami

Použité lepidlo je hypoalergenní a je naložené vo vlnovkách na bavlnený základ tak, aby kôže mohla dýchať a lepidlo odolalo i väčšej proťahovanie pásky. Balení obsahuje návod na tejpovanie jednotlivých partií a ubrousky pre čistenie kože pred aplikáciami.

 

POUŽITIE


Primeraný dlhý kus tejpu aplikujte na postihnuté miesto (napr. oblasť zad, šíje, koleno, loket). Páska je určená na jedno použitie.

Upozornenie
Hřejivý tejp nepoužíva pri alergiách na kapsaicín. Nepoužívajte pri kožných ochoreniach, poraneniach a poškodeniach kože. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä očí. Po každej manipulácii s náplasťou omyjte ruky mydlom a teplou vodou, nepoužívajte sa zahrievacou poduškou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: