Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Ceramicspeed mazivo na reťaz UFO Drip NEW Formula 180 ml

Neohodnotené
 

Inžinieri spoločnosti Ceramicspeed strávili tri roky prácou na vývoji najlepšieho maziva pre reťaze na svete. Po nespočetných laboratórnych a exteriérových testoch je výsledkom mazadlo reťaze UFO Drip, zmes vosku, stopových olejov a modifikátorov trenia. Hlavným cieľom bolo výrazne znížiť trenie v hnacom ústrojenstve. Najmä nové reťaze majú zvyčajne veľmi lepivú vrstvu, ktorá rýchlo priťahuje nečistoty a vodu, a tým zabraňuje fungovaniu reťaze.

Presne povedané, UFO Drip nie je lubrikant, ale povlak.

Po nanesení stále tekutý, stvrdne na úplne suchú vrstvu čo zabraňuje usádzaniu sa cudzích častíc a znižuje tým trenie a opotrebenie. Podľa Ceramicspeed cyklista pri jeho použití ušetrí od 2 do 5 wattov energie. Okrem toho sa životnosť hnacieho ústrojenstva preukázateľne predĺžila až o 40%.
Jeho použitie vyžaduje trochu trpezlivosti. Reťaz by sa mala najskôr dôkladne očistiť a osušiť, medzi použitím a ďalšou jazdou musí mazivo tvrdnúť asi 8 hodín, aby sa dosiahol plný účinok. UFO Drip je obzvlášť zaujímavé pre závodných cyklistov, ktorí sa na preteky pripravujú precízne. Ale hobby cyklisti profitujú ešte viac z jeho výhod, ak si nájde čas na údržbu reťaze. Pri prvom použití sa odporúča spotreba približne 7 - 8 ml, pri každom ďalšom použití približne 5 ml, čo znamená, že jedna fľaša postačuje na viac ako 35 aplikácií. Za suchého a čistého počasia by sa nanášanie maziva na reťaze malo opakovať každých 300 km a vo vlhkom počasí každých 200 - 250 km.

 

Dostupnosť 3-5 dní
€40
   
Značka Ceramicspeed
Kategória Oleje a vosky
 

Technické špecifikácie:

Oblasť použitia: pre maximálny výkon pri cyklistikej jazde
Poveternostné podmienky: ideálne pre suché poveternostné podmienky, ale je možné ho použiť aj vo vlhkom prostredí (5 ° - 35 ° C)
Typ oleja: Zmes vosku, stopových olejov a modifikátorov trenia (netoxický a biologicky odbúrateľný)
Nádoba: fľaša s kvapkadlom
Objem: 180 ml
Vážená hmotnosť: 202,7 g

Rozsah dodávky: 1x mazivo na reťaze CERAMICERAMICSPEED UFO Drip - nová receptúra ​​| 180 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: