• 1 z 3
 

FIZIK Arione 00 - black/anthracite

Neohodnotené
 

Najpopulárnejšie model značky fi´zi:k, ktorý dominuje profesionálnemu pelotónu. Ponúka dlhú, úzku a plochú platformu pre maximálne ohybných jazdcov, ktorí radi striedajú jazdné pozície. Boky sedla sú zmäkčené technológiou Wing Flex, ktorá umožňuje voľný pohyb stehien. Sedlo Gerainta Thomasa, Bradleyho Wigginsa alebo Marka Cavendisha.

 

Dostupnosť 3-5 dní
€274,90
   
Značka Fizik
Kategória Sedlá a sedlovky
 

Arione 00 je naše špičkové sedlo, ktoré predstavuje to najlepšie pre tých, ktorí hľadajú nízku hmotnosť a zároveň dostatočné pohodlie zaistené pružnosťou skeletu. Arione je dlhšia ako ostatné sedlá, rovné po celej svojej dĺžke as úzkou špičkou. Vďaka tomu Vám dovolí nájsť to správne miesto na sedenie a počas jazdy ešte pozície meniť tak, aby ste vždy dokázali podať ten najlepší výkon.

Arione 00 reprezentuje absolútny vrchol v inováciách a dizajne v rade závodných profesionálnych sediel Arione. Sedlo bolo navrhnuté pre profesionálnych pretekárov s využitím ich poznatkov počas vývoja av súčasnosti tvorí Arione jedno z najobľúbenejších sediel v profipelotóne. Sedlo je určené pre maximálne ohybných jazdcov.
Rad sediel 00 obsahuje tie najľahšie, najrýchlejšie a najviac žiadané sedlá pre tých najlepších cyklistov na svete.

  • ŠKRUPINA Full Carbon double shell, Wingflex
  • LIŽINY Mobius Carbon Braided 7 x 9 mm
  • ROZMERY 298x124 mm
  • POŤAH Black Microtex 00 Design
  • VÁHA 140 g

FIZIK Antares Versus Evo 00


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: