Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Knog blikačka Cobber MID

Neohodnotené
 

Knog Cobber je svetlo navrhnuté na použitie v cestnej premávke nielen v noci, ale aj cez deň pre denné svietenie. Svetlo je viditeľné v neuveriteľnom uhle 330°, vďaka čomu budete dobre viditeľní zo všetkých strán. V stále hustejšej cestnej premávke sa takéto svetlo kvôli vlastnej bezpečnosti stáva nevyhnutnosťou. Knog Cobber je dostupný v 3 veľkostiach. Small, Mid a Big. Funkcie a prevedenie sú vo vysokom štandarde tak ako ste na značku Knog zvyknutí:

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
€57,90
   
Značka Knog
Kategória Blikačky a osvetlenie
 

Parametre Knog Cobber MID:
- Výkon 320 lm predný , 170 lm zadný
- Rozmery 28mm x 43mm x 62mm
- Hmotnosť 39 gr.
- Doba nabíjania 4 hod

Vlastnosti:
- Viditeľnosť v uhle 330°
- Na nabíjanie nepotrebujete žiadny nabíjací kábel, pripája sa priamo do zástrčky USB a je navrhnutý tak, aby odolával pôsobeniu živlov.
- Li-Po vstavaná batéria
- LED diódy s vysokou svietivosťou Chip on board (COB) 
- 8 režimov blikania s možnosťou naprogramovania vlastných režimov cez aplikáciu Knog Modemaker www.knog.com.au/modemaker
- 100% vodotesné
- Vyrobené z top kvalitných materiálov 
- Pasuje aj na aero sedlovky

Montáž: Upína sa pomocou pevnej silikónovej vymeniteľnej gumičky + magnetický držiak. Pasuje aj na aero sedlovky. Na uchytenie nepotrebujete žiadne náradie. V balení sú gumičky 3 priemerov.

Testovanie: Knog Cobber je testovaný na odolnosť pri páde, testy korózie, testy UV žiarenia, elektrický a statický šok, vibrácie a náraz, teplotu a vlhkosť, testovanie cyklov a certifikácia CE.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: