MAN CYCLING JERSEY EMOTO

Neohodnotené
 

Emoto, objavovanie záhad vody, Nový cyklistický dres

Emoto je súčasťou našej línie Essential, ktorá vám ponúka technický dres, ktorý uspokojí všetky vaše základné potreby na bicykli: pohodlie, ľahkosť a výkon.

Na spodnú časť dresu sme použili ultraľahkú a mäkkú priedušnú tkaninu Lightsquare, ideálnu na leto len s hmotnosťou 110 gramov.

Dostupnosť Zvoľte variant Dostupné o 14-21 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Dostupné o 14-21 dní
Variant
€165
   
Značka G4 DIMENSION
Webová stránka značky g4dimension.com/en
Kategória Oblečenie
 

Pre rukávy tohto ultraľahkého cyklistického dresu sme sa rozhodli pre tkaninu Air3D, novú funkciu v G4, ktorá robí rozdiel v tomto oblečení. Táto látka najnovšej generácie ponúka optimálny stupeň vetrania a prúdenia vzduchu pre všetky vaše tréningy za dobrého počasia.

Veľmi priliehavé rukávy priliehajúce k bicepsu umožňujú úplnú voľnosť pohybu. Rukávy sú o niečo dlhšie ako ostatné dresy G4. Štvorihlové prešívanie sa prispôsobí morfológii každého cyklistu bez stláčania nadlaktia.

Starostlivý a ultra precízny laserový strih dresu s tepelne zatavenými úpravami na prednej časti, esteticky nevídaný, robí z tohto cyklistického topu dokonalú kombináciu výkonu a výnimočného dizajnu. Silikónový grip na zadnej strane dresu zaisťuje dokonalú podporu pre vaše pohyby pri pedálovaní. Tento silikónový pásik tiež zabraňuje prípadnému odieraniu.

Vlastnosti:

Anatomický golier bez švu

Ochrana na úrovni zipsu, aby sa zabránilo podráždeniu

3 nákladné vrecká

Tepelne zatavené nity G4

Revolučné tkaniny

Farba: arktická modrá

Hmotnosť: 110 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

G4 cyklistické oblečenie je vyvinuté vo Francúzsku, na Francúzskej riviére a vyrábané výhradne v Taliansku s použitím pokročilých technológií a tkanín najvyššej kvality, ktoré zaisťujú výnimočný výkon a eleganciu na cestách. Geoffroy Lequatre, bývalý profesionálny cyklista (vyhral Tour of Britain v roku 2008) a hlavný dizajnér francúzskej značky, je posadnutý každým detailom, od výberu látky, zipsov a lemov až po každý steh, aby ponúkol bezkonkurenčné pohodlie a bezkonkurenčnú kvalitu. To je elegantný výkon, koncept navrhnutý a vytvorený dizajnérom, ktorý bol profesionálnym cyklistom.