• 1 z 3
 

MEN’S CYCLING BIB SHORTS BLACK COMPRESSION

Neohodnotené
 

Tieto čierne šortky na podbradník sa hodia k akémukoľvek z vašich cyklistických outfitov.

Pohodlné, štýlové, ale podhodnotené, tieto profesionálne fit šortky, ktoré sa hodia ako druhá koža, zaručujú vaše pohodlie.

Dostupnosť Zvoľte variant Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní
Variant
€185
   
Značka G4 DIMENSION
Webová stránka značky g4dimension.com/en
Kategória Oblečenie
 

S týmito obyčajnými čiernymi podbradníkmi budete jazdiť jednoducho štýlovo a komfortne.

Zosilnená výplň prispôsobená mužskej morfológii mužov sú jedným z najlepších na trhu. Ich super strečová kompresná tkanina zaisťuje lepší prietok krvi pre optimalizáciu výkonu aj pri najintenzívnejšom úsilí.

Strečová tkanina, vysoko hydrofilná

Ochrana proti UV50

Štruktúrovaná 3D sieťová zadná strana pre väčšie vetranie

Dĺžka nohy 26 cm

Vystužené kamzíky prispôsobené mužskej anatómii

Podložka G4100HD

Navrhnuté vo Francúzsku

Vyrobené v Taliansku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

G4 cyklistické oblečenie je vyvinuté vo Francúzsku, na Francúzskej riviére a vyrábané výhradne v Taliansku s použitím pokročilých technológií a tkanín najvyššej kvality, ktoré zaisťujú výnimočný výkon a eleganciu na cestách. Geoffroy Lequatre, bývalý profesionálny cyklista (vyhral Tour of Britain v roku 2008) a hlavný dizajnér francúzskej značky, je posadnutý každým detailom, od výberu látky, zipsov a lemov až po každý steh, aby ponúkol bezkonkurenčné pohodlie a bezkonkurenčnú kvalitu. To je elegantný výkon, koncept navrhnutý a vytvorený dizajnérom, ktorý bol profesionálnym cyklistom.