• 1 z 4
 

PIRELLI P ZERO™ RACE TLR SL 28-622 CESTNÝ PLÁŠŤ

Neohodnotené
 

Najvýkonnejší univerzálny bezdušový cestný plášť v produktovej rade Pirelli

Cestný plášť Pirelli P Zero Race TLR SL je výsledkom trojročného vývoja a spolupráce s najrýchlejšími pretekármi na okruhu World Tour. Využíva všetky benefity bezdušovej (tubeless) technológie s použitím duše v univerzálnom plášti pripravenom pre pretekárske nasadenie, vďaka čomu je výkonnejší ako všetky doterajšie cestné plášte, a dokonca aj galusky Pirelli. Tento nový tubeless-ready plášť sa vyznačuje aj inovatívnou gumovou zmesou SmartEVO a technológiou konštrukcie opletu TechWALL. Vhodný je nielen pre profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov.

 

Dostupnosť 3-5 dní
€74,90
   
Značka Pirelli
Kategória Road
 

VLASTNOSTI PLÁŠŤA

  • vynikajúca ovládateľnosť, najvyššia rýchlosť, nízka hmotnosť
  • inovatívna gumová zmes SmartEVO
  • konštrukcia opletu TechWALL
  • hlavné použitie: časovkárske a výkonnostné, okrajovo vytrvalostné/endurance bicykle
  • ročné obdobie: leto, okrajovo jar a jeseň

SMARTEVO

Inavatívna gumová zmes, ktorá využíva zmes troch rozdielnych polymérov, z ktorých každý poskytuje špecifické výkonnostné kvality pre dosiahnutie optimálneho vyváženia protikladných vlastností, ako sú priľnavosť a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a skúseností z viac ako storočného vývoja gumových zmesí pre motošport. Tieto produkty boli vždy používané v pretekoch najvyššej úrovne vo všetkých disciplínach. Rozsiahle znalosti z vývojového a pretekárskeho oddelenia umožnili vytvoriť trojakú zmes polymérov s ,,chytrými" výkonnostnými vlastnosťami pre cyklistické plášte a tvorí základ pre vynikajúce charakteristiky zmesi SmartEVO: lepšiu priľnavosť za sucha i za mokra a zároveň nižší valivý odpor. Táto výkonnostná gumová zmes bola navrhnutá a vyladená pre všetky disciplíny modernej cestnej cyklistiky, od lokálnych alebo World Tour pretekov až po výpravné dobrodružstvo, kde klíma a rôznorodé povrchy si vyžadujú plášte, ktoré spoľahlivo fungujú na najvyššej úrovni za akýchkoľvek okolností. 

TECHWALL

Nová technológia bezdušovej (tubeless) konštrukcii opletu, ktorá navyše obsahuje aj vystužujúcu vrstvu pre dosiahnutie lepšej odolnosti voči prepichnutiu a zároveň ľahšie prevedenie konštrukcii.

 

PIRELLI

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.

P ZERO


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: