POWERBAR PROTEIN DELUXE 500 G - rôzne príchute

Neohodnotené
 

Proteínový prášok PowerBar DELUXE si môžeš dopriať nielen po tréningu, ale kedykoľvek počas dňa. Obsahuje vysoký pomer kazeínu ku srvátkovej bielkovine a po zmiešaní s vodou je takmer bez tuku a cukru.

  • vysoký pomer kazeínu ku srvátkovej bielkovine
  • až 20 g bielkovín v jednej dávke
  • minimálny obsah tuku a cukru
  • bez aspartámu a lepku 
  • vhodný aj pre vegetariánov
  • možno ho pridať do kaše, jogurtu, smoothie
Dostupnosť 3-5 dní
Variant
€23
   
Značka PowerBar
Webová stránka značky powerbar.com/
Kategória Proteíny
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

Pred tridsiatimi rokmi začal PowerBar s víziou revolúcie v športovej výžive. Venovali veľkú pozornosť tomu, čo športovci potrebovali, aby podávali čo najlepší výkon a vytvorili vysokokvalitné produkty, ktoré dopĺňajú výživu svalomy a oživujú ducha na každom vašom športovom kroku. Dnes sme vylepšili našu naše produkty, aby sme všetkým športovcom poskytli skvelú chuť a správnu výživu potrebnú v každej fáze tréningu.

Sme lídrami na trhu, ktorý sme pomohli vytvoriť, pretože v PowerBar poznáme športovcov. Vieme, aké vzrušenie pochádza z play-off a zhon, ktorý zažijete, keď zdoláte výzvu. Od nikdy nekončiacich dní až po neuveriteľné návraty, od zahrievania pred zápasom až po high-five po zápase, PowerBar povzbudzuje každého športovca, aby vyťažil zo svojho času maximum a oslávil každé víťazstvo, bez ohľadu na to, aké  je veľké.

Sme nadšení z toho, že poskytujeme dnešným športovcom všetko, čo potrebujú na to, aby prosperovali a dosahovali nové ciele. Bez ohľadu na to, o aký šport ide.