Tip Zväčšiť
 

POWERBAR REAL5 TYČINKA 65G MAGNÉZIUM GOJI/KEŠU

Neohodnotené
 

PowerBar Real5 je vegánska energetická tyčinka, ktorá je vyrobená len z 5 piatich ingrediencií: ovsených vločiek, pražených kešu orieškov, goji, hrozienok a slnečnicového oleja. Môžeš si ju dať počas športového výkonu alebo aj počas bežného dňa, keď ti dojde energia.

  • len 5 vegánskych ingrediencií: ovsené vločky, kešu oriešky, goji, hrozienka, slnečnicový olej
  • prídavok horčíka pre lepší metabolizmus energie 
  • bez pridaného cukru
Dostupnosť 3-5 dní
€2,70
   
Značka PowerBar
Webová stránka značky powerbar.com/
Kategória Doplnky
 

ODPORÚČANÉ POUŽITIE:

  • max. 4 tyčinky denne
  • Ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého, životného štýlu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

Pred tridsiatimi rokmi začal PowerBar s víziou revolúcie v športovej výžive. Venovali veľkú pozornosť tomu, čo športovci potrebovali, aby podávali čo najlepší výkon a vytvorili vysokokvalitné produkty, ktoré dopĺňajú výživu svalomy a oživujú ducha na každom vašom športovom kroku. Dnes sme vylepšili našu naše produkty, aby sme všetkým športovcom poskytli skvelú chuť a správnu výživu potrebnú v každej fáze tréningu.

Sme lídrami na trhu, ktorý sme pomohli vytvoriť, pretože v PowerBar poznáme športovcov. Vieme, aké vzrušenie pochádza z play-off a zhon, ktorý zažijete, keď zdoláte výzvu. Od nikdy nekončiacich dní až po neuveriteľné návraty, od zahrievania pred zápasom až po high-five po zápase, PowerBar povzbudzuje každého športovca, aby vyťažil zo svojho času maximum a oslávil každé víťazstvo, bez ohľadu na to, aké  je veľké.

Sme nadšení z toho, že poskytujeme dnešným športovcom všetko, čo potrebujú na to, aby prosperovali a dosahovali nové ciele. Bez ohľadu na to, o aký šport ide.