Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

RRP Valve Guard

Neohodnotené
 

Rozhodli sme sa vytvoriť jedinečné riešenie známeho problému rezonujúcich ventilov alebo predlžovačov ventilov na cestných kolesách. Samozrejme, že by ste si mohli na ventil nalepiť nejakú elektrickú pásku, ako to robí aj profesionálny pelotón už roky, ale my sme to potrebovali vyriešiť elegantnejšie a profesionálnejšie.

ValveGuard má silné lepidlo, ktoré zaisťuje, že páska zostane na svojom mieste, aj keď vymeníte dušu, čo sa nedá povedať o žiadnych nálepkách alebo spomínanej elektrickej páske. Je tiež dosť ľahké ju odstrániť nechtom bez toho, aby ste poškodili ráfik. Je dostatočne flexibilná, aby bolo zaistené, že zostane na svojom mieste, aj keď sa duša vyfúkne a ventil sa pri pripájaní hlavy pumpy tlačí dovnútra.

ValveGuard bol navrhnutý tak, aby sa natiahol na všetky typy presta ventilov a predlžovačov ventilov a možno ho použiť na hliníkové alebo karbónové ráfiky.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€8,90
   
Značka RRP
Kategória Príslušenstvo
 

Pridali sme 4 elegantné malé chrániče rámu, ktoré tiež znižujú hluk káblov, ktoré chrastia alebo šúchajú o rám, sú tu 2 dlhé gumené chrániče rámu pre káble hlavovej trubky, ktoré sa hodia zvisle, a 2 okrúhle chrániče káblov pre akékoľvek miesto na bicykli. kábel sa dotýka vášho rámu alebo laku, guma tiež znižuje hluk rachotiacich káblov, naším cieľom bolo pomôcť chrániť váš rám a urobiť vašu jazdu oveľa tichšou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: