SRM PowerMeter 9, Origin THM carbon Cranks - Dura Ace ready (bez prevodníka)

Neohodnotené
 

HM Crank je najľahšia kľuka v rade Origin. S hmotnosťou 218 g pre ľavú a pravú kľuku spolu získate maximálnu tuhosť.

Dodáva sa v dĺžkach: 160,165, 167.5, 170, 172.5 a 175mm. 

Dostupnosť Zvoľte variant Available in 14-21 days Available in 14-21 days
Variant
€2 799 €2 699 od €2 699
   
Značka SRM Origin
Kategória Pohon
 

SRM Origin PowerMeter, pomenovaný podľa toho, že všetky komponenty sú navrhnuté spoločnosťou SRM – pôvodný PowerMeter, je naším prvým PowerMeterom s modulárnou koncepciou, ktorý ponúka neobmedzenú kompatibilitu. Vymeniteľné hriadele, nastaviteľná dĺžka ramena kľuky, flexibilné kombinácie ozubených koliesok, možnosť dobíjania batérie... to všetko je vytvorené na základe špičkových karbónových kľukových ramien, ktoré ponúkajú vynikajúci pomer tuhosti k hmotnosti pre bezkonkurenčný výkon!

SRM ponúka Origin v niekoľkých verziách a modulárny základ prináša zákazníkom zážitok „zostav si vlastný“. Začnite s kľukou, 120 gramov uhlíka najvyššieho kalibru s technológiou LOOK's Trilobe Technology, ktorá umožňuje, aby jedna kľuka fungovala v troch dĺžkach; 170 mm, 172,5 mm, 175 mm. Potom si vyberte prevodníky; Prevodníky Shimano 9100, Shimano 9000 alebo 110/110BCD napríklad od BOR alebo Miche. Kryt Origin PowerMeter s možnosťou nabíjania portu je zameniteľný, aby zodpovedal vášmu modelu ozubeného kolieska. Potom vyberte typ a dĺžku vretena, možnosti BB30 a 24 mm.

Naša 9. generácia Spider PowerMeter využíva naše osvedčené zloženie a aktualizuje ho o moderné funkcie. Výsledkom je PowerMeter, ktorý sa ľahšie používa, je ešte presnejší, má ešte dlhšiu životnosť a má vylepšenú konektivitu.

Vďaka kombinácii merania uhla a krútiaceho momentu je teraz PM9 schopný merať s vyššou presnosťou v situáciách s veľmi nízkou kadenciou a oválne prevodníky už nemajú vplyv na zaznamenávané údaje. Integrovaný snímač teploty umožňuje maximálnu presnosť v meniacich sa podmienkach. Používatelia teraz môžu ukázať vyváženie L&R, ako aj kombinovanú hladkosť pedálov.

PowerMeter 9 prichádza s mnohými vylepšeniami použiteľnosti. Prvým je režim kadencie bez magnetu, ktorý vám umožňuje používať PowerMeter bez magnetu kadencie.
PowerMeter 9 je možné použiť s ANT+ a Bluetooth LE. Pripája sa takmer k akejkoľvek hlavnej jednotke a dodáva sa s mobilnou aplikáciou. Aplikácia vám poskytuje prístup k aktuálnym údajom o krútiacom momente, informáciám o stave batérie, aktualizáciám firmvéru a oveľa viac.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: