• 1 z 3
 

SRM PowerMeter 9 for Shimano XTR, XT and SLX (bez prevodníka a kľúk)

Neohodnotené
 

PowerMeter sa predáva bez kľúk a prevodníka.

Aktuálne skupiny Shimano MTB sú s najpoužívanejším riešením v sektore MTB. Od ľahkých kľúk XTR, cez XT strednej triedy a základnú úroveň SLX, SRM PowerMeter pre Shimano MTB pasuje na všetky 1x12.

PowerMeter je kompatibilný so štandardnými a oválnymi prevodníkmi.

Dostupnosť 7-14 dní
€1 440
   
Značka SRM Origin
Kategória Pohon
 

SRM PowerMeter 9 – Nová generácia

SRM Spider PowerMeters sú pôvodom mobilného merania výkonu. Od roku 1986 neustále zdokonaľujeme naše PowerMetre, aby spĺňali stále vyššie štandardy v oblasti technológie, presnosti a spoľahlivosti. Z tohto dôvodu sú naše PowerMetre všeobecne považované za zlatý štandard pre tréning so silou.

Naša 9. generácia Spider PowerMeter využíva naše osvedčené zloženie a aktualizuje ho o moderné funkcie. Výsledkom je PowerMeter, ktorý sa ľahšie používa, je ešte presnejší, má dlhšiu životnosť a má vylepšenú konektivitu.

Vďaka kombinácii merania uhla a krútiaceho momentu je teraz PM9 schopný merať s vyššou presnosťou v situáciách s veľmi nízkou kadenciou a oválne reťazové krúžky už nemajú vplyv na zaznamenávané údaje. Integrovaný snímač teploty umožňuje maximálnu presnosť v meniacich sa podmienkach. Používatelia teraz môžu ukázať vyváženie L&R, ako aj kombinovanú hladkosť pedálov.

PowerMeter 9 prichádza s mnohými vylepšeniami použiteľnosti. Prvým je režim kadencie bez magnetu, ktorý vám umožňuje používať PowerMeter bez magnetu kadencie.
PowerMeter 9 je možné použiť s ANT+ a Bluetooth LE. Pripája sa takmer k akejkoľvek hlavnej jednotke a dodáva sa s mobilnou aplikáciou. Aplikácia vám poskytuje prístup k aktuálnym údajom o krútiacom momente, informáciám o stave batérie, aktualizáciám firmvéru a oveľa viac.

 Zobrazený obrázok je len ilustračný. Skutočný produkt sa môže líšiť v dôsledku vylepšenia produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: