SUMMER AERO CYCLING GLOVES WHITE

Neohodnotené
 

Objavte nové letné cyklistické rukavice od G4: biele technické rukavice Aero!

Aerodynamické, ultraľahké a technické cyklistické rukavice poskytujúce dobrú ochranu pred slnkom a zároveň optimálny komfort na bicykli vďaka ich dlani vytvorenej technológiou EIT PALM od Elastic Interface!

Dostupnosť Zvoľte variant Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Skladom (1 ks) Dostupné o 14-21 dní
Variant
€65
   
Značka G4 DIMENSION
Webová stránka značky g4dimension.com/en
Kategória Rukavice
 

Dlaň ruky bola starostlivo vytvorená pomocou technológie EIT PALM od Elastic Interface, aby vám ponúkla pár rukavíc impozantnej technickej kvality.

Bezšvová dlaň trojrozmerný dizajn vám ponúkne vysoký komfort. Tento pár cyklistických rukavíc navyše rešpektuje anatómiu vašej ruky a zlepší váš prietok krvi a zníži nervový tlak. Na vnútornej strane dlane nájdete polstrovanie, ktoré bude fungovať ako rozhranie medzi rukou a riadidlami. Jeho jedinečný trojrozmerný dizajn bol vyvinutý podľa antropometrických parametrov pre dokonalú ergonómiu!

Dobrý pár cyklistických rukavíc vám umožní vyhnúť sa brneniu a znecitliveniu počas vášho úsilia a môže viesť k zníženiu koncentrácie a výkonu.

Preto vám ponúkame high-tech cyklistické rukavice, pričom v sedle zostávajú elegantné a sofistikované.

Francúzsky dizajn

Vyrobené v Taliansku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

G4 cyklistické oblečenie je vyvinuté vo Francúzsku, na Francúzskej riviére a vyrábané výhradne v Taliansku s použitím pokročilých technológií a tkanín najvyššej kvality, ktoré zaisťujú výnimočný výkon a eleganciu na cestách. Geoffroy Lequatre, bývalý profesionálny cyklista (vyhral Tour of Britain v roku 2008) a hlavný dizajnér francúzskej značky, je posadnutý každým detailom, od výberu látky, zipsov a lemov až po každý steh, aby ponúkol bezkonkurenčné pohodlie a bezkonkurenčnú kvalitu. To je elegantný výkon, koncept navrhnutý a vytvorený dizajnérom, ktorý bol profesionálnym cyklistom.