THM sedlovka MANDIBULA

1 hodnotenie
 

Náš cieľ bol jednoduchý: Vyrobiť veľmi ľahkú a veľmi pohodlnú sedlovku. Dosiahnutie tohto cieľa bolo mimoriadne ťažké, s výsledkom sme spokojní až po dvoch rokoch tvrdej práce.

Všetky komfortné sedlovky trpia rovnakým problémom. Čím ďalej vyčnievajú z rámu, tým sú pružnejšie. To samozrejme nie je to, čo chcete, vyšší (a ťažší) jazdci by nemali mať pružnejšiu sedlovku. Mandibula rieši tento problém rozdelením stĺpika na dve zóny: zónu komfortu a zónu výkonu. Tá je super tuhá a ľahká konštrukcia, ktorá sa takmer neohne bez ohľadu na to, koľko jej trčí z rámu. Komfortná zóna poskytuje presne to, čo by ste očakávali, správnu úroveň pohodlia.

Vďaka usporiadaniu THM zostáva sedlo vodorovne cez ohybnú dráhu, na rozdiel od konvenčných flex sedločiek, zatiaľ čo jeho kompaktný dizajn znamená, že funguje aj na malých rámoch a rámoch s horizontálnou hornou rúrkou. Patentovaná karbónová vrstva tlmí, aby sa zabránilo akýmkoľvek osciláciám pri jazde pri vyššej kadencii alebo na nerovných cestách a dlažobných kockách. To znižuje únavu jazdca a umožňuje vám jazdiť dlhšie a pohodlnejšie.

Vďaka usporiadaniu, výrobnému procesu a konštrukčným detailom THM, ako je mechanizmus upínania koľajníc, je celková hmotnosť komfortnej sedlovky Mandibula nižšia ako u väčšiny sedloviek bez komfortných prvkov. S hmotnosťou 159 g pre jazdca s hmotnosťou do 110 kg to môže byť náš najpôsobivejší kus techniky.

 

Dostupnosť Zvoľte variant 20 týždňov 20 týždňov
Variant
€599
   
Značka THM Carbones
Kategória Doplnky
 

Sedlovka THM je schválená pre celkovú hmotnosť (bicykel+jazdec+batožina) do 110 kg (242 lbs.) a možno ju použiť na cestných, gravelových, cyklokrosových a MTB bicykloch.

Priemer: 27,2 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: