UVEX uvex race 8 aero

Neohodnotené
 

Top class aero helmet.

Nižšia turbulencia vzduchu, vynikajúci výkon odvetrávania, maximálna úspora energie – uvex race 8 je podstatou dokonalej časovkárskej prilby s robí profesionálnych triatlonistov o pár sekúnd rýchlejšími. V testoch v aerodynamickom tuneli uvex race 8 demonštruje výrazné zníženie výkonu a času. Čím vyššia je rýchlosť, tým viac wattov sa ušetrí. Testy s atlétmi uvex namerali úsporu odporu vetra v celom systéme až o 4,2 % v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Určené pre: časovkárov Špeciálne vlastnosti: aero ventilačný dizajn, hardshell konštrukcia, IAS fit systém, litemirror dymový (S1) magnetický zorník

Made in Germany 

Dostupnosť Zvoľte variant Na dotaz Skladom (1 ks)
Variant
€299,90
   
Značka Uvex
Kategória Prilby, okuliare
 

Dlhá trať na bicykli je vrcholom triatlonu. Len pár sekúnd môže rozhodnúť, či sa dostanete na najvyšší stupienok víťazov alebo nie. Kľúčom je dokonalá technika.

Nový uvex race 8 už zapôsobil na špičkových športovcov vrátane Tima Brachta, Laury Philipp a víťaza Challenge Roth 2017 Barta Aernoutsa. Uvex race 8 bol vyvinutý inžiniermi a športovcami uvex z BMC-Etixx Pro Triathlon Teams. Nemecká triatlonistka Laura Philipp pomohla ďalej optimalizovať prilbu. Pre zlepšenie aerodynamiky má tvar skrátenej slzy. Na bokoch prilby sú špeciálne usporiadané jamky ako na golfových loptičkách, ktoré znižujú odpor vzduchu a zabraňujú turbulenciám. Centrálny predný otvor v mieste maximálneho tlaku vzduchu zabezpečuje prúdenie vzduchu jedným pohybom okolo prilby. Šošovka magnetického priezoru litemirror dym (S1) sa dá ovládať jednou rukou, perfektne sedí na prilbe a plynule sa zatvára. Keď nie je potrebné, ľahko sa uloží na škrupinu prilby v špeciálne navrhnutej „parkovacej polohe“. Tvar prilby dokonale pokrýva ramená, takže vzduch prúdi cez zadnú časť hlavy a tela s malými turbulenciami. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: