WOMAN BROWN CYCLING COMPRESSIVE SHORTS

Neohodnotené
 

Ak chcete jazdiť v pohodlí, kompresné cyklistické šortky sú nevyhnutnosťou.

G4 vytvorila rad vysoko kvalitných cyklistických šortiek pre ženy, ktoré vám umožnia vybrať si podľa vašich potrieb a túžob.

Tieto hnedé cyklistické šortky dodávajú extra estetický nádych svojou prirodzene elegantnou farbou!

Dostupnosť Zvoľte variant Dostupné o 14-21 dní Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní Dostupné o 14-21 dní
Variant
€175
   
Značka G4 DIMENSION
Webová stránka značky g4dimension.com/en
Kategória Oblečenie
 

Dosiahnite dokonalosť s vysokorozmerným komfortom pokožky PROHD100, anatomicky navrhnutou tak, aby vyhovovala potrebám najnáročnejších cyklistov.

Jeho tkanina Soft Touch Powergain poskytuje mäkkosť a aerodynamiku, ktorú potrebujete na zvýšenie výkonu dvoch kolies. Žiadne nepohodlie, iba pohoda vďaka svojmu strihu presne navrhnutému tak, aby sa prispôsobil všetkým morfológiám. Pás je vyšší pre lepšiu oporu bokov, pričom elastická časť na brušnej časti zaisťuje dobrú kompresiu.

Funkcie:

Ženská koža PROHD100

Bez ramienok

Upravený pás

Aktívna kompresia

Elastická opora na bruchu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

G4 cyklistické oblečenie je vyvinuté vo Francúzsku, na Francúzskej riviére a vyrábané výhradne v Taliansku s použitím pokročilých technológií a tkanín najvyššej kvality, ktoré zaisťujú výnimočný výkon a eleganciu na cestách. Geoffroy Lequatre, bývalý profesionálny cyklista (vyhral Tour of Britain v roku 2008) a hlavný dizajnér francúzskej značky, je posadnutý každým detailom, od výberu látky, zipsov a lemov až po každý steh, aby ponúkol bezkonkurenčné pohodlie a bezkonkurenčnú kvalitu. To je elegantný výkon, koncept navrhnutý a vytvorený dizajnérom, ktorý bol profesionálnym cyklistom.